Tipy

Tip 1: Podívejte se na číslech

Online sloty přicházejí v mnoha různých variantách. Než začnete hrát, je dobré se podívat na rychlosti návratu do přehrávače (RTP). Jedná se o průměrné procento, který je vrácen zpět do přehrávače. Máme toto procento uvedené v souhrnné tabulce každé kontrole.

Hledáte automat s nízkým rizikem, na které můžete vyhrát mnoho, ale drobné ceny? Nebo jste ochotni přijmout větší riziko, s možností velkého jackpot? Tím, že žádá si to předem nebudete zaskočeni. Také jsme ukázat toto riziko v podobě volatility / rozptylu na každém slotu na Prověrku stránkách.

Tip 2: Nenechte se zmást tím, zvuky a šumivých animací

Vyhrál jsi cenu? Velký! Ale vždy na vědomí, přesnou částku jste vyhrál. To vám dá lepší představu, jestli opravdu jsou vyhrávat, nebo že se objeví pouze tímto způsobem. Online sloty jsou často barevné šumivé animace a zvuky, když vyhrajete cenu. Někdy však částka, kterou jste vyhráli není tak vysoká ve vztahu k tomu, co vsadíte. Ve spodní části každého slotu si můžete přečíst na první pohled, jaké jsou vaše sázka je a co jste vyhráli.

Tip 3: Vyberte rozpočet

Každý ví, známého kasina tip: Nechte své plastové karty doma, když s sebou do kasina a zvolit rozpočet v předstihu to, co jste ochotni utratit. S on-line sloty tento tip také přijde vhod. Je moudré předem rozhodnout, co chcete utratit. Takže jste afterwords nikdy pocit, že jste šly nad sebe.